Mājas lietošanai

Lavor produktu klāsts nemitīgi izplešas, tā garantējot efektīvu tīrīšanu jebkurā situācijā – gan telpās, gan ārpus tām. Lavor produktu saimē ietilpst augstspiediena mazgātāji, mitrie/sausie putekļu sūcēji, slaucīšanas iekārtas, grīdu mazgātāji un tvaika ģeneratori.

Sazinieties ar mums, ja nevarat mūsu mājaslapā atrast sev piemērotu produktu. Lav...

Lavor produktu klāsts nemitīgi izplešas, tā garantējot efektīvu tīrīšanu jebkurā situācijā – gan telpās, gan ārpus tām. Lavor produktu saimē ietilpst augstspiediena mazgātāji, mitrie/sausie putekļu sūcēji, slaucīšanas iekārtas, grīdu mazgātāji un tvaika ģeneratori.

Sazinieties ar mums, ja nevarat mūsu mājaslapā atrast sev piemērotu produktu. Lavor plašajā klāstā noteikti varēsim atrast nepieciešamo risinājumu. Vairāk produktu iespējams apskatīt Lavor katalogā.

Vairāk

Mājas lietošanai Šeit ir 13 preces.

Apakškategorijas

 • Augstspiediena mazgātāji

  Kompakti, ērti, ideāli piemēroti jebkādiem tīrīšanas nosacījumiem ārpus telpām – augstspiediena mazgātāju klāsts parāda savu daudzveidību, nodrošinot augstākā līmeņa izpildījumu, uzticamību un lietošanas ērtumu.

  Karsts ūdens vai auksts ūdens?

  Karstā ūdens augstspiediena tīrītāji var likvidēt arī eļļainus netīrumus un eļļu paliekas no motoriem. Tīrīšanas laiks ir pēc iespējas samazināts, iztīrītās zonas ļoti ātri nožūst. Auksts ūdens likvidē visa veida netīrumus un var tikt izmantots jebkuram tīrīšanas darbam.

  Vai ir iespējams lietot karsto ūdeni jau pie tā ieplūdes?

  Aukstajiem augstspiediena mazgātājiem maksimālā atļautā ūdens ieplūdes temperatūra ir 40°C, šādā veidā izvairoties no iekšējo sastāvdaļu bojājumiem. Karstā ūdens augstspiediena mazgātāji var sasniegt 100°C temperatūru un izmantot gan auksto, gan karsto ūdeni.

  Dabai draudzīga ideja:

  Izmantojot augsta spiediena tīrītāju, ūdens patēriņš ir deviņas reizes mazāks nekā tad, ja tiek izmantota parastā dārza ūdens šļūtene!

 • Pelnu un putekļu sūcēji

  Putekļu sūcēji

  Spēcīgi, uzticami, ērti, ar modernu dizainu, ļoti kompakti, bet galvenokārt – droši un atbilst Eiropas noteikumiem, kā arī apstiprināti ar galvenās Sertifikācijas korporācijas sertifikātu. Daudzveidīgi un funkcionāli, pateicoties plašajam maināmo piederumu klāstam, kā arī funkcionālajām un inovatīvajām filtru sistēmām, kas ideāli piemērotas gan lietošanai mājsaimniecībās, gan darba aktivitātēm.

  Integrēta elektrības padeves kontaktligzda

  LAVOR putekļu sūcēji ar burta E simbolu ir aprīkoti ar integrētu elektrības padeves kontaktligzdu, kas ļauj izveidot tiešu savienojumu starp elektrības padevi un putekļu sūcēju. Putekļu sūcējs automātiski ieslēdzas un izslēdzas atkarībā no elektrības padeves iekārtas stāvokļa. Šajā veidā iespējams izsūkt putekļus bez to izdalīšanās apkārtējā vidē.

  Pelnu putekļu sūcēji

  Kamīnu, malkas krāšņu, granulu apkures katlu un bārbekjū iekārtu tīrīšanas iekārtu klāsts. Piemērots, lai vienkārši un bez apkārtējās vides nosmērēšanas izsūktu pelnus vai citus nosēdumus. Tiek izmantots, lai nenobloķētu mājsaimniecību putekļu sūcējus, kuri nav piemēroti pelnu sūkšanai. Ideālais risinājums: pelnu putekļu sūcējs LAVOR ir neaizstājams bārbekjū iekārtu tīrīšanai, turklāt, pateicoties tā pūšanas funkcijai, Ashley 310 var viegli un ātri atdzesētoglītes.

Rādīt 1 - 13 of 13 vienības
 • 59,00 €

  Lavor pelnu un putekļu sūcējs - ideāla ierīce efektīvai un drošai pelnu savākšanai. Kompakts, praktisks un universāls. Krāsota metāla tvertne un mazgājams kārtridžu filtrs. Metāla elastīga iesūkšanas šļūtene nodrošina maksimālu drošību savācot pelnus. Pelnu savākšana vēl nekad nav bijusi tik vienkārša!

  59,00 €
 • 99,00 € 119,00 €

  Lavor pelnu un putekļu sūcējs ar grīdas uzkopšanas komplektu. 4in1 – pelnu savakšana, sausa tīrīšana, slapja tīrīšana, pūtēja funkcija. Kompakts, praktisks un universāls. Krāsota metāla tvertne un mazgājams kārtridžu filtrs. Metāla elastīga iesūkšanas šļūtene nodrošina maksimālu drošību savācot pelnus. Filtra attīrīšanas sistēma.

  99,00 € 119,00 €
  Atlaide!
 • 199,00 € 239,00 €

  Prece izpārdota. Viens no populārākiem augstspiediena mazgātājiem. Izturīgs alumīnija sūknis ar iebūvētu pārplūdes vārstu. Automatic Stop aizsardzības sistēma novērš ierīces pārkaršanu un samazina enerģijas patēriņu. Liels piederumu komplekts. Spole ērtai šļūtenes glabāšanai. Aksesuāru turētājs. Viegli pārvietojams pateicoties riteņiem.

  199,00 € 239,00 €
  Atlaide!
 • 199,00 €

  Prece Izpārdota. Ērts un kompakts vidējās klases augstspiediena mazgātājs. Moderns dizains. Izturīgs alumīnija sūknis. Automatic Stop aizsardzības sistēma novērš ierīces pārkaršanu un samazina enerģijas patēriņu. Liels piederumu komplekts. Spole ērtai šļūtenes glabāšanai. Integrēts ūdens filtrs. Aksesuāru turētājs. Viegli pārvietojams pateicoties riteņiem. 

  199,00 €
 • 240,00 €

  Prece Izpārdota. Trīs virzuļu, alumīnija sūkņa galva ar integrētu vārstu. Automātiskā STOP sistēma novērš automazgātavas motora pārkaršanu. Ratiņi ar ergonomisku rokturi nodrošina izcilu stabilitāti. Sānu ūdens pistoles turētājs. Pistole ar ātru CLICK savienojumu. Komplektā ietilpst šļūtenes spole, turbo un plakanā ūdens strūklas, 8 metrus gara...

  240,00 €
 • 249,00 € 269,00 €

   Lavor STM 160 2,5 kW, 510 L/h, 160 bar. Augstspiediena mazgātājs Lavor STM 160 ir ideāli piemērots daļēji profesionālai lietošanai (dziļai spēcīgo netīrumu noņemšanai no lielām virsmām) garāžā, pagalmos: kravu automašīnu, vieglo automobiļu, motociklu, dārza traktoru un citas tehnikas mazgāšanai. Arī var mazgāt asfaltu, betonu un citu, un attīrīt...

  249,00 € 269,00 €
  Atlaide!
 • 249,00 € 299,00 €

  Izpārdots Izcils sniegums jebkura veida lietošanā, profesionalitāte un nepārspējamu rezultātu drošība ir pārliecība, ko varat iegūt, iegādājoties Lavor LVR4 Plus 160 ciparu aukstā ūdens spiediena mazgātāju! Jaunas tehnoloģijas, novatoriski mehāniski komponenti, kompakta un izturīga struktūra, šī mašīna ir viens no visefektīvākajiem produktiem, ko Itālijas...

  249,00 € 299,00 €
  Atlaide!
 • 269,00 €

  Prece Izpārdota. Komplektā ietilpst šļūtenes spole, eko, turbo un plakanā ūdens strūklas, 8 metrus gara augstspiediena šļūtene un putu uzgalis, kanalizācijas šļūtene, rotācijas un trīsstūra sukas, sprausla terases mazgāšanai. Trīs virzuļu, alumīnija sūkņa galva ar integrētu vārstu. Automātiskā STOP sistēma novērš automazgātavas motora pārkaršanu. Ir...

  269,00 €
 • 299,00 € 349,00 €

  Prece izpārdošana.Trīs tērauda virzuļi, alumīnija sūkņa galva ar iebūvētu apvada vārstu. Automātiskā apturēšanas sistēma. Šļūtenes spole. Sānu turētājs uz vietas lance un pistole ir saskaņoti kopā (gatavs lietošanai). Ratiņi ar ergonomisku rokturi, kas nodrošina lielisku mobilitāti. Pistole ar ātru savienojumu. Lance ar sprauslām. Turbo sprausla....

  299,00 € 349,00 €
  Atlaide!
 • 299,00 € 359,00 €

  Prece Izpārdota. Lieliski LAVOR jaunumi: augstspiediena tīrītājs ar digitālo vadību, mazgāšanas programmām un drošības sistēmām. Pateicoties DIGITAL CONTROL sistēmai (patentēta), ir iespējams uzraudzīt mašīnas galvenās funkcijas (jaudas indikators, pārkaršana, nepieciešamā apkope, bērnu drošība, darbojošās gaismas) un izvēlēties vispiemērotāko mazgāšanas...

  299,00 € 359,00 €
  Atlaide!
 • 534,00 €

  Pēc pasūtījuma. Jaudīgs un izturīgs augstspiediena mazgātājs - viens no labākajiem. Ilgdarbīgs ar ūdeni dzesējams indukcijas motors, kas ir viegls, jaudīgs un energoefektīvs. Izturīgs anodēta alumīnija sūknis ar iebūvētu pārplūdes vārstu Iebūvēta mazgāšanas līdzekļa tvertne. Automatic Stop aizsardzības sistēma novērš ierīces pārkaršanu un samazina...

  534,00 €
 • 895,00 €

  Augstspiediena mazgātājs ar ūdens uzsildi - 145 bar, 450 l/h. Indukcijas motors nerūsējoša tērauda virzuļi, AutoStop aizsardzības sistēma, mazgāšanas līdzekļa tvertne.

  895,00 €
Rādīt 1 - 13 of 13 vienības