Putekļu sūcēji

Lavor profesionālo putekļu sūcēju klāsts – iekārtas, kas pieejamas gan mitram, gan sausam izmantojumam, dažādi modeļi, kas aprīkoti ar vienu, diviem vai trim profesionāliem motoriem, nerūsējošā tērauda vai pretšoka plastmasas tvertnes, kustīgā vai fiksētā tvertne: tie ir izstrādāti izmantošanai ikdienā un ideāli piemēroti tīrīšanas pakalpojumu s...

Lavor profesionālo putekļu sūcēju klāsts – iekārtas, kas pieejamas gan mitram, gan sausam izmantojumam, dažādi modeļi, kas aprīkoti ar vienu, diviem vai trim profesionāliem motoriem, nerūsējošā tērauda vai pretšoka plastmasas tvertnes, kustīgā vai fiksētā tvertne: tie ir izstrādāti izmantošanai ikdienā un ideāli piemēroti tīrīšanas pakalpojumu sniedzēju, garāžu un citu telpu tīrīšanas vajadzībām.

Vairāk

Putekļu sūcēji Šeit ir 9 preces.

Apakškategorijas

 • Sausai uzkopšanai

  Ideāli piemērots profesionāļiem, kuri vēlas iegūt lielisku izpildījumu un uzticamību. BOOSTER un WHISPER ir lieliski piemēroti nelieliem veikaliem, tīrīšanas pakalpojumu sniedzējiem, kā arī lielveikaliem, skolām, slimnīcām, sporta zālēm, viesnīcām, bāriem un restorāniem.

 • Mitrai un sausai...

  Lavor PRO putekļu sūcēju jaunais profesionālais klāsts nodrošina risinājumu jebkuram smagajam ikdienas pielietojumam. Mitro un sauso sēriju modeļi ir aprīkoti ar vienu līdz trim motoriem (1.4 līdz 3.6 kW), dažādiem tvertnes tilpumiem (20-35-50 un 78 litri), kustīgo vai fiksēto tvertni, antishock vai nerūsējošā tērauda tvertnēm. Daži modeļi ir aprīkoti arī ar jauno manuālo RF (pretējās plūsmas) filtru tīrīšanas sistēmu, tādējādi nodrošinot augstu tīrīšanas efektivitāti un ilgāku motoru dzīves ciklu.

  Šīs iekārtas ir radītas lietotājam patīkamas, aprīkotas ar ergonomisku rokturi, lieliem riteņiem un stabiliem ratiņiem, tādējādi piedāvājot galējo atbildi tīrīšanas pakalpojumu sniedzēju, industriju, veikalu, autotransporta tīrīšanas iekārtu un citu pakalpojumu sniedzēju vajadzībām.

 • Mazgājošie

  LAVOR mazgājošie putekļusūcēji – īstais risinājums jebkura veida audumu tīrīšanai!

  Iekārtas aprīkotas ar 50 un 78 litru nerūsējošā tērauda tvertni, 1 vai 2 motoriem, 1 vai 2 tīrīšanas līdzekļa sūkņiem, lai vienmēr nodrošinātu pareizo injicētās ķīmiskās vielas plūsmu. Nodrošināts ar plašu piederumu klāstu, lai atbilstu katrai audumu dziļās tīrīšanas vajadzībai: paklājiem, transportlīdzekļu sēdekļiem, dīvāniem, teltīm, krēsliem, matračiem utt. Iespējams izmantot viesnīcu, restorānu un labsajūtas nodrošināšanas industrijās, automobiļu un industriālajā tīrīšanā – tie ideāli atbildīs jūs nepieciešamībām.

Rādīt 1 - 9 of 9 vienības
Rādīt 1 - 9 of 9 vienības