Putekļu sūcēji

Lavor profesionālo putekļu sūcēju klāsts – iekārtas, kas pieejamas gan mitram, gan sausam izmantojumam, dažādi modeļi, kas aprīkoti ar vienu, diviem vai trim profesionāliem motoriem, nerūsējošā tērauda vai pretšoka plastmasas tvertnes, kustīgā vai fiksētā tvertne: tie ir izstrādāti izmantošanai ikdienā un ideāli piemēroti tīrīšanas pakalpojumu s...

Lavor profesionālo putekļu sūcēju klāsts – iekārtas, kas pieejamas gan mitram, gan sausam izmantojumam, dažādi modeļi, kas aprīkoti ar vienu, diviem vai trim profesionāliem motoriem, nerūsējošā tērauda vai pretšoka plastmasas tvertnes, kustīgā vai fiksētā tvertne: tie ir izstrādāti izmantošanai ikdienā un ideāli piemēroti tīrīšanas pakalpojumu sniedzēju, garāžu un citu telpu tīrīšanas vajadzībām.

Еще

Putekļu sūcēji Товаров: 8.

Подкатегории

 • Sausai uzkopšanai

  Ideāli piemērots profesionāļiem, kuri vēlas iegūt lielisku izpildījumu un uzticamību. BOOSTER un WHISPER ir lieliski piemēroti nelieliem veikaliem, tīrīšanas pakalpojumu sniedzējiem, kā arī lielveikaliem, skolām, slimnīcām, sporta zālēm, viesnīcām, bāriem un restorāniem.

 • Mitrai un sausai...

  Lavor PRO putekļu sūcēju jaunais profesionālais klāsts nodrošina risinājumu jebkuram smagajam ikdienas pielietojumam. Mitro un sauso sēriju modeļi ir aprīkoti ar vienu līdz trim motoriem (1.4 līdz 3.6 kW), dažādiem tvertnes tilpumiem (20-35-50 un 78 litri), kustīgo vai fiksēto tvertni, antishock vai nerūsējošā tērauda tvertnēm. Daži modeļi ir aprīkoti arī ar jauno manuālo RF (pretējās plūsmas) filtru tīrīšanas sistēmu, tādējādi nodrošinot augstu tīrīšanas efektivitāti un ilgāku motoru dzīves ciklu.

  Šīs iekārtas ir radītas lietotājam patīkamas, aprīkotas ar ergonomisku rokturi, lieliem riteņiem un stabiliem ratiņiem, tādējādi piedāvājot galējo atbildi tīrīšanas pakalpojumu sniedzēju, industriju, veikalu, autotransporta tīrīšanas iekārtu un citu pakalpojumu sniedzēju vajadzībām.

 • Mazgājošie

  LAVOR mazgājošie putekļusūcēji – īstais risinājums jebkura veida audumu tīrīšanai!

  Iekārtas aprīkotas ar 50 un 78 litru nerūsējošā tērauda tvertni, 1 vai 2 motoriem, 1 vai 2 tīrīšanas līdzekļa sūkņiem, lai vienmēr nodrošinātu pareizo injicētās ķīmiskās vielas plūsmu. Nodrošināts ar plašu piederumu klāstu, lai atbilstu katrai audumu dziļās tīrīšanas vajadzībai: paklājiem, transportlīdzekļu sēdekļiem, dīvāniem, teltīm, krēsliem, matračiem utt. Iespējams izmantot viesnīcu, restorānu un labsajūtas nodrošināšanas industrijās, automobiļu un industriālajā tīrīšanā – tie ideāli atbildīs jūs nepieciešamībām.

Показано 1 - 8 из 8 товаров
 • 159,00 € 175,00 €

  Профессиональный пылесос для сухой уборки.Идеально подходит для уборки в отелях, офисах, больницах и т.д.

  159,00 € 175,00 €
  Цена снижена!
 • 180,00 € 198,00 €

  Пылесос для сухой уборки WHISPER V8 – одна из самых популярных моделей в профессиональной линейке техники для уборки LavorPro. Небольшие габариты и высокая мощность всасывания делают пылесос оптимальным выбором в качестве пылесоса для сухой уборки. Благодаря очень тихой работе — уровень шума 55 дБ — пылесос идеально подходит для уборки в местах, где...

  180,00 € 198,00 €
  Цена снижена!
 • 392,00 € 431,00 €

  Профессиональный Lavor PRO Windy 265 PF — мощный двухтурбинный пылеводосос с баком из пластика. Преимущества: Ударопрочная тележка, металлические замки бака делают эксплуатацию пылеводососа удобной, надежной и долговечной. Одним из преимуществ этого пылесоса является тот факт, что пластиковый бак препятствует образованию статического электричества....

  392,00 € 431,00 €
  Цена снижена!
 • 433,00 € 476,00 €

  Пылеводосос LavorPro Windy 265 IF отлично справится с уборкой в просторном помещении, будь то сбор пыли или влажного мусора. Мусоросборник профессионального влагопылесоса LavorPro Windy265 IF имеет объем 65 л, что позволяет длительно работать, не прерываясь на его опустошение.

  433,00 € 476,00 €
  Цена снижена!
 • 499,00 € 552,00 €

  Пылеводосос LAVOR WINDY 365 IR является высокопроизводительным пылесосом для сухой и влажной уборки, оснащенным тремя электродвигателями. Максимальная мощность составляет 3600 Вт. LAVOR WINDY 365 IR долговечен и надежен в использовании.

  499,00 € 552,00 €
  Цена снижена!
 • 619,00 € 681,00 €

  Lavor Apollo IF профессиональный моющий пылесос для мягких и твердых покрытий, а также для химчистки ковров, мягкой мебели, салонов автомобилей и др.

  619,00 € 681,00 €
  Цена снижена!
 • 716,00 € 788,00 €

  Пылеводосос Lavor PRO TAURUS IR -2 WAYS предназначен для использования сразу двумя операторами. Модель оснащена колесами, которые упрощают перемещение аппарата.Бак объемом 78 литров позволяет выполнять долгую работу без перерывов на очистку. Корпус выполнен из нержавеющей стали, благодаря чему агрегат имеет долгий срок службы.

  716,00 € 788,00 €
  Цена снижена!
Показано 1 - 8 из 8 товаров