Tvaika tīrītāji

Tvaika tīrītājs ir piemērots jebkura objekta vai virsmas attaukošanai un dezinfekcijai vieglā, ekoloģiskā un konkrētā veidā. Mūsu klāstā ietilpst elektriskie ģeneratori, kas ražo piesātinātu tvaiku 10 bāru spiedienā un 180 grādu temperatūrā. Tie ir ideāli piemēroti pārtikas un tās gatavošanas industrijām, privātai un sabiedriskai lietošanai, far...

Tvaika tīrītājs ir piemērots jebkura objekta vai virsmas attaukošanai un dezinfekcijai vieglā, ekoloģiskā un konkrētā veidā. Mūsu klāstā ietilpst elektriskie ģeneratori, kas ražo piesātinātu tvaiku 10 bāru spiedienā un 180 grādu temperatūrā. Tie ir ideāli piemēroti pārtikas un tās gatavošanas industrijām, privātai un sabiedriskai lietošanai, farmakoloģijas un mehāniskajai industrijai, piena ražošanas uzņēmumiem, būvniecības sektoriem un tā tālāk.

Tvaiks 180°C temperatūrā atļauj attaukoties netīrumiem, neizmantojot smagus ķīmiskus produktus. Ja nepieciešams paātrināt tīrīšanas procesu, ļoti svarīgi atcerēties par netīrā ūdens aizskalošanas ātrumu. Ķīmisko produktu draudi parasti ir tieši proporcionāli to efektivitātei cīņā ar ilglaicīgiem netīrumiem. Ja tīrīšana notiek ar augstspiediena mazgātāju, mēs radām 10 līdz 21 litrus netīra ūdens, ko nepieciešams savākt un notecināt atbilstoši pašreizējiem noteikumiem, savukārt tad, ja tīrīšana notiek ar parastu ūdeni, tiek radītas 2,5 tonnas netīrā ūdens! Ja tīrīšana notiek ar tvaika ģeneratoru, visspēcīgākās iekārtas rada 37 litrus stundā. Ņemot vērā, ka lielākā daļa šķidruma iztvaiko, pēc divu stundu tīrīšanas ir ļoti zems atlikušā mitruma līmenis.

Vairāk

Tvaika tīrītāji Šeit ir 4 preces.

Rādīt 1 - 4 of 4 vienības
Rādīt 1 - 4 of 4 vienības