PAR LAVORWASH GROUP

Lavorwash Group ir līderis tīrīšanas industrijā visā pasaulē kopš 1975. gada. Izmantojot savu vairāk kā četrdesmit gadus ilgo pieredzi, uzņēmums piedāvā plašu un daudzveidīgu tīrīšanas iekārtu klāstu, tās ir piemērotas jebkāda veida lietojumam gan iekštelpās, gan ārpus tām.

Gadu gaitā Lavorwash ir paplašinājies, kļūstot par profesionālu un mājsaimniecības tīrīšanas sistēmu ražotāju, ieguvis dažādus vadošus zīmolus un daudzveidojis savu pakalpojumu klāstu, lai piedāvātu inovatīvus produktus.
Lavorwash Group ir ražošanas rūpnīcas Itālijā un visā pasaulē. Itālijā mūsu Pegognage rūpnīca (Mantua) ražo mājsaimniecības un profesionālās tīrīšanas sistēmas, piemēram, augstspiediena mazgātājus un elektriskās iekārtas izmantošanai iekštelpās; mūsu automašīnu mazgāšanas sistēmas ir ražotas Bondeno (Mantua). Rūpnīcā Milānā tiek ražoti mājsaimniecības izmantojami putekļu sūcēji. Augstspiediena mazgātāji un putekļu sūcēji tiek ražoti arī Brazīlijā, lai nodrošinātu produktus Dienvidamerikas tirgū; DIY augstspiediena mazgātāji tiek ražoti Ķīnā gan vietējam tirgum, gan eksportam. Uzņēmuma rūpnīcu kopējais apjoms ir lielāks par 100 000 m2.

Lavorwash.jpg

Lavorwash produktu klāsts ir plašs un daudzveidīgs, tādējādi garantējot efektīvu tīrīšanu jebkurā situācijā – iekštelpās vai ārpus tam, mājas apstākļos vai sabiedriskās vietās.
Visiem produktiem tiek nemitīgi veikti uzlabojumi, jo uzņēmums velta lielas pūles Izstrādes, pētījumu un attīstības nodaļā, kurā tiek izmantotas zināšanas, kas iegūtas četrdesmit darbības gados, turklāt uzņēmums apskata gan estētiskos aspektus, gan ergonomiku.
Lavorwash produkti ir vienkārši un praktiski izmantojami, efektīvi un ārkārtīgi pievilcīgi no dizaina skatupunkta.

SERTIFIKĀCIJA

Lavorwash S.p.A. garantē visu savu produktu kvalitāti, un to apliecina tādas sertifikācijas iestādes kā EC, CCC, CQC, GS, UL, TUV, KEMA, ROHS, INMETRO.
Jauno telpu plašie izmēri ir ļāvuši optimizēt kvalitātes kontroli, izveidojot jaunas pārbaudes telpas un zonas, kas aprīkotas ar jaunajām iekārtām un metodēm – tās piemērotas gan pabeigtu produktu, gan tapšanas procesa kvalitātes kontrolei.

LAVORWASH APKALPE

Apkalpe pēc pārdošanas ir garantēta visā pasaulē: Lavorwash S.p.A. piedāvā efektīvu un profesionālu apkalpi ar tehniskā atbalsta centriem mājsaimniecības un profesionāliem produktiem. Specializētu tehniķu komanda ir gatava uzņemties jebkuru pienākumu un ātri atrast risinājumus iespējamām problēmām.

www.lavorservice.com.

Lavorwash2.jpg