Piegāde un apmaksa

Pēc Jūs interesējošās preces izvēles, varat veikt pasūtījumu mūsu Interneta veikalā. Šim nolūkam Jums būs nepieciešams ievietot preci Grozā un aizpildīt

 informācijai domātos laukumus. Tas palīdzēs Jums noteikt ērtāko apmaksas veidu un preces saņemšanas vietu. Jūs varat pasūtīt piegādes pakalpojumu vai patstāvīgi saņemt preci mūsu veikalā. Pēc Jūsu pasūtījuma saņemšanas mēs noteikti sazināsimies ar Jums, lai apspriestu visas nepieciešamās detaļas.

Tik pat ērti Jūs varat veikt pasūtījumu pa telefonu: +371 29109868. Nepieciešamības gadījumā mēs sniegsim detalizētu konsultāciju par Lavor produkciju, cenām un preču pieejamību noliktavā, kā arī atbildēsim uz citiem Jūsu interesējošajiem jautājumiem. Operators palīdzēs rezervēt Jūsu interesējošo preci, kā arī noformēt tās piegādi. Piegādi īsteno mūsu uzņēmums vai kurjers visā Latvijas teritorijā.

Ja Jūs esat nolēmis/-usi izmantot mūsu pakalpojumu, kas attiecas uz Jūsu iegādātās preces piegādi, mēs rekomendējam iepazīties ar Piegādes noteikumiem.

Piegādes noteikumi

Prece tiks piegādāta ar Jums saskaņotajā dienā un noteiktajā laika intervālā. Lai apstiprinātu preces saņemšanas iespēju, saskaņotajā laikā kurjers sazināsies ar Jums pa telefonu, kura numurs tiks norādīts pieteikumā. Ja saskaņotajā piegādes laikā Jūs nevarēsiet saņemt preci vai kurjers nespēs sazvanīties ar Jums pa norādīto telefona numuru – piegādes pasūtījums tiks anulēts. Šajā gadījumā Jums būs nepieciešams noformēt un apmaksāt atkārtoto preces piegādes pakalpojumu.

DPD_piegāde.jpg

Ja jebkādu iemeslu dēļ Jūs nevarēsiet noteiktajā laikā saņemt pasūtījumu, lūdzu, patstāvīgi un laicīgi sazinieties ar mums pa telefonu: +371 29109868. Gadījumā, ja mēs nevarēsim piegādāt Jums pasūtījumu pieteikumā norādītajā laikā, mēs noteikti informēsim Jūs par to un saskaņosim citu pasūtījuma piegādes laiku.

Piegādes izcenojumi:Cena, EUR ar PVN
piegāde Rīgā 7.00
piegāde pārējā Latvijas teritorijā10.00

Apmaksas veidi

Jūs varat izvēlēties un norādīt pasūtījumā Jums ērtāko apmaksas veidu:

  • pārskaitījums uz mūsu kontu Swedbankā
  • kurjeram preces piegādes brīdī (apmaksas gadījumā piegādes brīdī ir nepieciešams sagatavot tiešu naudas summu)

Ar visiem vēlējumiem un pretenzijām par sniegtajiem pakalpojumiem Jūs varat vērsties Lavor pārstavniecībā: info@lavorpro.lv

DPD_piegāde1.jpg