Pelnu un putekļu sūcēji

Putekļu sūcēji

Spēcīgi, uzticami, ērti, ar modernu dizainu, ļoti kompakti, bet galvenokārt – droši un atbilst Eiropas noteikumiem, kā arī apstiprināti ar galvenās Sertifikācijas korporācijas sertifikātu. Daudzveidīgi un funkcionāli, pateicoties plašajam maināmo piederumu klāstam, kā arī funkcionālajām un inovatīvajām filtru sistēmām, kas ideāli ...

Putekļu sūcēji

Spēcīgi, uzticami, ērti, ar modernu dizainu, ļoti kompakti, bet galvenokārt – droši un atbilst Eiropas noteikumiem, kā arī apstiprināti ar galvenās Sertifikācijas korporācijas sertifikātu. Daudzveidīgi un funkcionāli, pateicoties plašajam maināmo piederumu klāstam, kā arī funkcionālajām un inovatīvajām filtru sistēmām, kas ideāli piemērotas gan lietošanai mājsaimniecībās, gan darba aktivitātēm.

Integrēta elektrības padeves kontaktligzda

LAVOR putekļu sūcēji ar burta E simbolu ir aprīkoti ar integrētu elektrības padeves kontaktligzdu, kas ļauj izveidot tiešu savienojumu starp elektrības padevi un putekļu sūcēju. Putekļu sūcējs automātiski ieslēdzas un izslēdzas atkarībā no elektrības padeves iekārtas stāvokļa. Šajā veidā iespējams izsūkt putekļus bez to izdalīšanās apkārtējā vidē.

Pelnu putekļu sūcēji

Kamīnu, malkas krāšņu, granulu apkures katlu un bārbekjū iekārtu tīrīšanas iekārtu klāsts. Piemērots, lai vienkārši un bez apkārtējās vides nosmērēšanas izsūktu pelnus vai citus nosēdumus. Tiek izmantots, lai nenobloķētu mājsaimniecību putekļu sūcējus, kuri nav piemēroti pelnu sūkšanai. Ideālais risinājums: pelnu putekļu sūcējs LAVOR ir neaizstājams bārbekjū iekārtu tīrīšanai, turklāt, pateicoties tā pūšanas funkcijai, Ashley 310 var viegli un ātri atdzesētoglītes.

Vairāk

Pelnu un putekļu sūcēji Šeit ir 3 preces.

Rādīt 1 - 3 of 3 vienības
Rādīt 1 - 3 of 3 vienības